HAKKIMIZDA

Firmamız, 1986 yılından bu yana lojistik sektöründe uluslararası taşıma hizmeti vermektedir.

Kendisine ait araçları ile sektörde parsiyel ve komple karayolu yük taşımacılığı yaparak, her türlü depo, antrepo, lojistik, ithalat-ihracat-gümrükleme ve kapıdan kapıya hizmetleri sunmaktadır.

Artan taşıma hacmi ile filosunu planlı yönetmiş ve yenilemiştir.

1986 yılında karayolu nakliyesine Avusturya ülkesi ile başlamış ve Viyana'da merkezi bulunan Intra Spedition Gesellschaft ve Linz'de yerleşik Int. Transporte K.Dutz ile acentelik anlaşması yaparak bu hatta olan liderliğini korumayı başarmıştır.

Avusturya’nın yanı sıra Almanya ve İtalya ülkelerinde de uzmanlaşmış olup, aynı ülkelerdeki acenteleri ile güçlü bir işbirliği içerisindedir.

2004 yılından bu yana Avusturya-Türkiye demiryolu taşımacılığında müşterilerine hizmet vermeye başlamış ve geniş acente ağı ile demiryolu hattındaki hizmetini Avrupa-Türkiye karşılıklı seferler olarak genişletmiştir.

2004 yılından itibaren yapmış olduğu yatırımlar çerçevesinde İtalya hattına ağırlık verilmiş ve Milano merkezi bulunan, Torino, Padova, Bologna, Firenze, Ancona ve Roma’da şube ve depoları olan İtalmondo S.P.A ile acentelik çerçevesinde çalışmalarını yürütmektedir.

2008 yılında Almanya’nın güçlü lojistik kuruluşlarından Orient Freight ile acentelik anlaşması yaparak, komple ve parsiyel karayolu ve havayolu taşımalarında hızlı, güvenilir, kaliteli hizmet ve çözümler sunmaktadır.

İta Nakliyat, 7 nakliye firmasının ortaklığı ile oluşturulan “GAT LOGİSTİCS”in bünyesinde bir pay sahibi olarak 600 araçlık filoya sahip bir güce ortak olmuştur.

Tecrübeli, genç, dinamik ve uzman kadromuz her geçen gün yenilenen teknolojik alt yapımız, yurtiçi-yurtdışı ofis, acente ve depolarımız ile siz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda Kara, Hava, Deniz ve Demiryolu komple lojistik hizmet ve çözüm ortaklığı için her zaman yanınızdayız.

Misyon

Lojistik sektöründeki yerimizi daha üst seviyeye taşımak için birlikte çalıştığımız yol arkadaşlarımızla yarattığımız güçbirliği ile müşterilerimizin ve çalışanlarımızın mutluluğunu sağlamak ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizi ve güvenilirliğimizi artırmak.

Vizyon

Entegre lojistik hizmetleriyle ve sektördeki tecrübe ve yetkin kadromuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler üretmek, geliştirmek, en uygun maliyetler ile kalite ve güveni temsil eden lider bir marka olmak.